İşaret Diliyle Çanakkale Türküsü

17 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
269 defa okundu.

Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi İşaret Dili Kulübü Üyeleri, Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümünde;

İşaret Diliyle Çanakkale Türküsü

Cacabey Gençlik Merkezi gençlik liderlerinin “18 Mart Şehitleri Anma Günü” ve” Çanakkale Deniz Zaferi’nin” 103. yıl dönümü nedeniyle hazırladığı etkinliğe Dil Eğitimleri Atölyesi İşaret Dili Kulübü ve Fotoğrafçılık Kulübü üyeleri, gençlik liderleri ve kurum personeli katıldı.

Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’nde gerçekleştirilen etkinlikte, İşaret Dili Kulübü üyeleri hilal şeklini alarak Çanakkale Türküsü’nü işaret diliyle sundu

İşaret dili eğitmeni olan Derya Atmaca Kocabıyık, Çanakkale Zaferi’nin, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlık ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanı olduğunu söyledi.

Cacabey Gençlik Merkezi gençlik lideri Mehmet Dağıstan da Çanakkale şehitlerini rahmet ve minnetle andığı ifade ederek, “Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi olarak Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü münasebetiyle gençlik liderlerimiz, gönüllü gençlerimiz ve değerli personelimizle işaret dili öğrencilerimizi dahil ederek farkındalık oluşturmak amacıyla Çanakkale Türküsü’nü ve İstiklal Marşı’nı şehitlikte söyledik. Katkılarından dolayı lider arkadaşlarımıza, gönüllü gençlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

AA

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN