İş-Kur Çalışanlarına Eğitim Semineri Düzenlendi

29 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
544 defa okundu.
İş-Kur Çalışanlarına Eğitim Semineri Düzenlendi

İş-Kur Çalışanlarına Eğitim Semineri Düzenlendi

İl Müftülüğü bünyesinde çalışan İŞKUR elemanlarına toplantı yapıldı.

Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında İl Müftülüğü’ ne bağlı Cami ve Kur’an Kurslarında görev yapan 720 İŞKUR elemanı ile İl Müftülüğü Konferans Salonunda  eğitim semineri düzenlendi.

Yapılan toplantıya İl Müftüsü Mehmet Yaman, İl Müftü Yardımcısı Hasan Hüseyin Arslantürk, Şube Müdürleri Bekir Murat, Gazi Bektaş Katıldılar. Toplantıda İl Müftümüz Mehmet Yalan, Cami ve Kur’an kurslarında görev yapan İŞKUR elemanlarına; İş Verimliliğinin Artırılması, Kişisel Gelişim, Uyulması Gereken Kurallar, Çalışma Düzenleri gibi konularda bilgilendirme yaptı.

Daha sonra söz alan işçiler ise karşılaştıkları sorunları dile getirdiler.

Toplantı sonrası İŞKUR elemanları, İŞKUR Müdürlüğü’ne ve İl Müftülüğü’ ne kendilerine böyle bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

Bosna-Hersek Olova Müftüsü´nden İl Müftüsü Yaman’a Ziyaret

Öte yandan Kırşehir il Müftüsü Mehmet Yamana’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu ziyaretler kapsamında Bosna Hersek Federasyonu Olova İli Müftüsü Esat Pepiç ve Osmanlı tarihçisi Prof. Dr. Alaaddin Husiç ile Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Sulu İl Müftüsü Mehmet Yaman’ ı ziyaret etti.

Bosna Hersek Federasyonu Olova İli Müftüsü Esat Pepiç ve Osmanlı tarihçisi Prof. Dr. Alaaddin Husiç ile Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Sulu İl Müftüsü Mehmet Yaman’ ı makamında ziyaret etti. Bosna Hersek Federasyonu Olova İli Müftüsü Esat Pepiç tarafından gerçekleşen ziyarette Kırşehir Belediyesi tarafından Bosna Hersek’in Olova şehrinde yapımı devam eden Ahi Evran-ı Veli Camii inşaatı hakkında bilgiler veren Esat Pepiç, Kırşehir’de yeni göreve başlamasından dolayı İl Müftüsü Mehmet Yaman’a başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Müftü Yaman misafirlerine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On