İş Bankası Altın Buluşmaları Kırşehir Şubesi’nde

19 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
429 defa okundu.
İş Bankası Altın Buluşmaları Kırşehir Şubesi’nde

1447933591_Isbank_gorsel_AltinBulusmalariKırşehir İş Bankası’nda Altın Buluşması Gerçekleştirildi.

Türkiye İş Bankası, altın yatırımına güvenle devam etmek isteyenler için 2012 yılında başlattığı şubelerinde Altın Buluşmaları’nı bugün Kırşehir Şubesi’nde düzenlendi

Yatırımcılar fiziki olarak sakladıkları altınlarını İş Bankası şubelerine getirerek, Altın Mevduat hesaplarına aktarabilecek, böylece çalınma ve kaybolma riski olmadan yatırımlarına devam edebilecekler. İş Bankası ile İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) arasında düzenlenen protokol çerçevesinde, İAR eksperleri Altın Buluşması düzenlenen şubede görevli bulunuyor ve getirilen altınların 995/1000 gram saflıktaki değerini belirliyor. Müşterilerin de mutabık kalmasıyla birlikte altınların gram karşılığı Altın Mevduat hesaplarına aktarılıyor. Böylelikle altınlarını bozdurmadan, gram altın olarak yatırımlarına güvenle devam edebiliyor, isterlerse açtıracakları Vadeli Altın Mevduat hesabıyla gram altın olarak faiz geliri de elde edebiliyorlar. Üstelik 100 bin TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu garantisinde olan Altın Mevduat hesaplarından hesap işletim ücreti de alınmıyor.

Türkiye genelinde devam eden Altın Buluşmaları’nın güncel takvimi her ay İş Bankası’nın isbank.com.tr adresinde yayınlanıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN