IRMAKLARIN YANINDAN GEÇİLMİYOR

14 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
382 defa okundu.
IRMAKLARIN YANINDAN GEÇİLMİYOR

su-kirliliginin-nedenleri-1-190415Kırşehir’de Bulunan Irmaklar Yaz Ayının Gelmesiyle Çevreye Kötü Koku Yaymaya Başladı

Kırşehir’de bulunan ırmaklar kötü koku yaymaya başladı. Özellikle Bağbaşı yolu güzergahında bulunan ırmaktan çevredeki vatandaşlar şikayetçi oldu. 40 Arena Gazetesine şikayetlerini bildiren vatandaşlar: Kış aylarında bu koku olmuyor. Yaz gelince yanından geçemiyoruz. Irmaklara atılan çöplerden mi bilmiyoruz ama çok ağır kokuyor. Pencerelerimizi açamıyoruz kokudan.

Kırşehirli vatandaşların çoğu eline geçen her şeyi ırmağa atıyorlar. Su kirliliğinde Kırşehir 1.sırada Kimse dikkatli davranmıyor. Kokunun yanında görüntü kirliliği de oluşuyor. Vatandaşlarımız su kirliğini umursamıyor. Zaten kötü koku var bir de çöplerin, atıkların kokusu oluyor. Artık tahammül edemiyoruz kokuya, midemizi bulandırıyor. Bu kokuya bir çare bulunması gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

SADECE IRMAKLARA DEĞİL ÇEVREYE DE ÇÖP ATIYORLAR

Kırşehir’de çevreye olan duyarsızlığa da dikkat çeken Kırşehirli vatandaşlar: ” Kırşehirliler iyice çevre duyarlılığı nedir unuttu. Her yere çöp atıyorlar. Çevremiz duyarsız insanlar sebebiyle çöplük olmuş durumda. Bazıları çöp poşetlerini çöpe atmak yerine etrafa bırakıyor. Biz onların çöp kokularını çekmek zorunda değiliz. Belediye zaten çöpleri topluyor, bir kural koymuşlar fakat bu kuralları umursayan çok az insan var. Bir de ramazan ayındayız. Oruç oruç bu kötü kokular iyice bıktırdı çevre sakinlerini. Irmakların yanında bir de etraftaki çöp kokularını, ölü hayvan kokularını çekiyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On