Irmak Bucağı EVET Diyor

28 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
355 defa okundu.

DSC_5204

Referandum çalışmalarına Ulupınar ve Değirmenkaşı köyleri damga vurdu

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum çalışmaları kapsamında Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, kendi köyü Ulupınar ve Değirmenkaşı köyünde bayram havasında karşılandı.

16 Nisan Referandum çalışmaları kapsamında kendi bölgesinde referandum çalışmalarına katılan AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya’ya İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan Şahin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, parti teşkilatından yönetim kurulu kadrosu eşlik etti.

Yoğun Bir Kalabalık Karşıladı

Çetinkaya, baba ocağı olan köyünde muhteşem bir kalabalıkla karşılandı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum çalışmasıyla ilgili bilgiler veren Çetinkaya, Irmak Bucağı köylerinden destek aldı.

Çetinkaya, konuşmasında “Çift başlılık ile ülkede her gün farklı bir sorun farklı bir olumsuzlukla karşılaşılabilir. Bizler çift başlılık olmadan, doğrudan milletin seçtiği isimlerin idaresi olsun, milletin kararı uygulansın istiyoruz. 18 yaşındaki gençlerimiz oy verdiği gibi siyasette yapsın istiyoruz. Ancak bazıları bu duruma ‘hayır’ diyor. Dünya değişmekte, Türkiye de değişmeli, güçlenmeli, ilerlemelidir. Artık Türkiye’nin önü açılmalı ve kendi kararını kendisi vermeli, milletin kararı gerçek irade olmalıdır. Daha güçlü hükümetler daha güçlü irade olmalıdır.” dedi.

Çetinkaya’nın hemşerileri ise 16 Nisan’da mührü EVET’de basacaklarını anlattı.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN