İnşaatlar tehlike saçıyor!

15 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
747 defa okundu.
İnşaatlar tehlike saçıyor!

Şehrimizdeki inşaatlarda çevre tedbiri alınmadığından sürekli kazalar yaşanıyor.

İnşaatlar tehlike saçıyor!Yıllardır dile getirilmesine rağmen, hiçbir önlem alınmadan yapılan binalar halkın sağlığını tehlikeye sokuyor. Özellikle ana caddelerde yürüyen vatandaşlar her an üstlerine bir şey düşecek korkusuyla tedirgin haldeler.

Konu ile ilgili olarak konuştuğumuz bazı vatandaşlar, milyarlarca liraya maliyeti olan inşaatları yapan kişiler veya kuruluşlar metresi 2 lira olan inşaat perdesini almaktan imtina ediyorlar. Oysa halk sağlığı her an tehlike altında. Pek çok ülkede ve ülkemizdeki bazı şehirlerde bu konuda ciddi tedbirlerin alındığını görüyoruz. Buna rağmen Kırşehir gibi yerlerdeki durumun sahipsizlikten kaynaklandığını dile getirdiler.

Şehir içindeki inşaatların altından geçen vatandaşların başlarına her an tahta, demir, tuğla, beton, çivi gibi bir inşaat malzemesi düşebilir. Daha önce buna benzer kazalar çokça yaşanmasına rağmen hala inşaat sahiplerinin önlem almadıkları görülüyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle şehrin daha da kalabalıklaştığını ve alışveriş merkezlerindeki yoğunluğun arttığını söyleyen vatandaşlar yetkililerin bu konuda tedbir almalarını ve tehlike saçan bu gibi inşaat sahiplerinin uyarılmalarını istediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On