İNCE İNCE OPERASYON MU? ÇOK TARAFLI KUMPAS MI?

27 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.
İNCE İNCE OPERASYON MU? ÇOK TARAFLI KUMPAS MI?

İNCE İNCE OPERASYON MU? ÇOK TARAFLI KUMPAS MI?

Efendim malumunuz son hafta başkent kulislerinde en çok konuşulan CHP & AKPARTİ arasında yaşanan komplo teorisi… Bu teoriyi yorumu sizlere bırakarak başlıklar değerlendirmek istiyorum… Şöyle ki;

* Cumhuriyet Halk Partisi ne, kongre öncesi ayarmı verilmek isteniyor? Deniz Baykal küresel güçlerce miadı donmuş olduğu görüldüğü için kumpasa kurban gitmedi mi?

* Muharrem İnce nin 2018 de Cumhurbaşkanlığı seçiminde, dikkatinizi çekerim koalisyonsuz (millet İttifakı Yok!!) tek başına ve karizması ile %25 lik CHP yi, %30 ların üstüne oy patlaması ile çıkarmasının gücünü birilerince diskalifiye edilmek mi isteniyor?

* Muharrem İnce CHP başına gelirse “Millet İttifakı” bitecek dolayısıyla işbu hususta Akparti ye yararmı deniliyor?

* Hedef Sözcü gazetesi ve Foks TV mi?

* Hedef Cumhurbaşkanı ve Akpartinin yıpratılması mı?

* Hedef Akparti ve Cumhuriyet Halk Partisinin metal yorgunu gösterilip, GÜL 🤝 BABACAN partisinin kamuoyunda değer kazandırılıp, hedef saptırması mı?

* Muharrem İnce neden görüşsün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile? Riziko ve intihar değil mi? Zira Muharrem İnce gibi CHP nin kuruluş felsefesini içmiş birisi karizmayı çizdirir mi?

* Akparti 17 yıldır iktidarda. Varoluş sebebi 10 milyon üyesi X 2.5 yansıması ve toplamda 55 milyon seçmenin yarısı Akpartili. Seçim sonuçları oylardaki oransal değerler net ortada. En büyük rakibi CHP ye kumpas kurarak Akpartinin yıpranmasını hesaba katmaz mı?

* Kumpasın asıl kaynağı kim? Muharrem İnce nin Kılıçdaroğlu na bu hususta “gel beraber açıklama yapalım, bu işi beraber çözelim” zeytin dalına Kılıçdaroğlu tamam deyip sessiz kalması, kurmaylarının müdahalesi olabilir mi?

* Bu kumpası kim yaptıysa ne Akparti ye, nede Chp ye yaradı. Her iki partinin kamuoyunda itibarsızlaştırma operasyonu olabilirim?

* Yukarıda saydıklarımız Ulusal Basında kumpas idi…

Şimdiii gelelim fasulyenin faydalarını… VAKTİ ZAMANINDA SEÇİM ÖNCESİ  KIRŞEHİR de YERELDE KUMPASLAR a DEĞİNELİM…

  1. CHP de bir milletvekili çıkarmış İl Başkanı sayın Hacı Tanrıbuyurdu na da kumpas yapılmadı mı? Oysa Kemal KILIÇDAROĞLU çok seviyordu kendisini. Şehrimizde ekonomik ve siyasi ve ticari ağırlığı sözüm yerinde ise Babacan vari herkesime selamı olan sayı Tanrıbuyurdu ya kimler Genel merkeze algı, manipülasyon yaparak kumpas yaptı?
  2. Cumhuriyet Halk Partisi nin Kırşehir de kadim, tecrübeli herkesimce selamı alınan partinin mevzuatını içmiş, ilkeli İl Başkanı sayın Yılmaz ZENGİN e, İl özel idaresi Başkanlığı adaylığı kesinken son dakika golü ile kimler kumpas yaptı? Kimler aday listesinden çıkardı?
  3. Akparti Kırşehir Milletvekili seçiminde 2018 de çok güçlü adaylar varken, kimler kumpas yapıp 1 milletvekili kaybına sebep oldu? Oysa çok güçlü adaylar vardı. Birisi Mucur dan diğeri Aşiret oylarıyla iki milletvekili çıkması kuvvetle ihtimal dahilinde idi. Bunu herkes çarşı pazar söylüyor. Deve kuşu olmaya gerek yokki.
  4. Hacı Turan Ankara da harıl harıl çalışıyor. Kırşehir e daha çok faydası olacağı kesin. Bürokrasi ile arası çok iyi. İş bitiriyor. Yeteri ciddi istesin ve gönlünü kırmayın. Aman orada Ankara da dursun buraya karışmasın kumpası hala daha mevcut.

Kader de şu var… Alma mazlumun ahınıııı… Çıkar ahesteeee… Ahesteeee… Kul hakkına girmeyiiinnn… Çıkar mahşerdeee…

Mahşerdeee… İlahi adalet ⚖ Dünya adaletine hukukuna benzemez… Rezil eder, hasta eder, işinde bereketsiz, evinde huzursuz eder…Hac Umreye gitmede çözmez…Helalleşmesi lazım.. Oda yetmez. İlahi Kamu davasına döner… Yazıyor kitaplarda…

Şu fani dünyada kul hakkına girmeyelim de, haramzade olmayalımda, devlet malı deniz yemeyen keriz mantığı üretmeyelim de…Balkonda çay keyfini yap, stres atmak için Ankara / Terme caddesinde herkese selam vererek yürü… Yeter bu lezzet kardeşim… Derim…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On