“İnandık Başardık”

4 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
500 defa okundu.
“İnandık Başardık”

CHP 27. Dönem Ankara Milletvekili Kırşehirli Yıldırım Kaya;

“İnandık Başardık”

Kırşehir’i Ankara’da temsil edecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, mazbatasını alarak meclisin yolunu tuttu.

Torunları ile birlikte TBMM’de milletvekili rozetini takan Yıldırım Kaya yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti; “27. Dönem CHP Ankara Milletvekili olarak kaydımızı yaptırdık. Milletvekili rozetimi torunlarım Su, Kaya ve Lara eşliğinde taktık. F Blok 114’nolu odamızın kapısı hiç kapanmayacak, tüm halkımıza sonuna kadar açık olacak.  Umudu olanların her şeyi vardır. Bizim umudumuz tam! İnandık ve başardık. Bize inananların yüzünü kara çıkartmayacağız. Ankara’da yaptığı seçim çalışmalarında Kırşehirlilerin büyük desteğini aldım. Meclis koltuklarında Kırşehir’e yapılacak yatırımları yakından takip edeceğim. Beni destekleyen herkese bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On