İMPLANT TEDAVİSİ

8 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
485 defa okundu.
 İMPLANT TEDAVİSİ

 Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, Steril Şartlarda Uzman Diş Hekimleri Tarafından

 İMPLANT TEDAVİSİ

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, steril şartlarda Uzman Diş Hekimleri tarafından İmplant  tedavisi uygulanmasına devam ediliyor.

2017 yılında toplamda 595 olan İmplant operasyonları sayısının giderek arttığı bildirildi.

Konuyla İlgili açıklama yapan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  doktorlarından Dinçer TOPÇU şöyle dedi:

İmplant tedavisi; kaybedilen dişlerin oluşturduğu çene kemiği boşluklarına titanyum metalinden imal edilen vida benzeri tıbbi malzemelerin monte edilmesini esas alır.Çene kemiğimize hücresel bazda entegre olan dental implantlar diş kökü yerine geçer ve üzerine sabit protezler yapmamıza imkan sağlarlar.Bu sayede ağızdaki dişşiz boşluğun yanlarındaki dişler kesim işlemine tabi tutulmaz. Dental implant tedavisi total dişsizlik (ağızda hiç diş bulunmaması) vakalarında da halk arasında “damak” tabir edilen tam protezlerin etkili ve modern bir alternatifidir, bu tedavi sayesinde takıp çıkarmak zorunda kaldıkları protezlerinin yerini sabit dişler almaktadır. Hastamızın genel sağlık durumu ve tedavi ihtiyacı belirlendikten sonra  Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde dental implant uygulamaları ben ve değerli meslektaşlarım tarafından,hijyen ve kalite kurallarına azami ölçüde uyularak yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için siz değerli hastalarımızı Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bekler, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Hastane Başhekimi Dt. Güngör BİLGİN;

“HASTANEMİZDE YAPILAN İMPLANT TEKNİKLERİ 42 ÜLKEDE GEÇERLİ”

“İmplantta başarı oranımız ve hasta talebimiz hızla çoğalmaktadır. 2017 yılında 595 implant yapılmış ve olumsuz dönüş oranı %1 bile olmamıştır. Ayrıca uyguladığımız implant tekniğinde Maksiller sinüs sarkmalarında yani düşük sinüs mesafesinde kapalı teknikle sinüs kaldırma işlemi yapılmaktadır. Hastanemizde yapılan implant teknikleri 42 ülkede geçerli olup ömür boyu garantilidir. Bu başarılı operasyonlara imza atan diş hekimlerimize ve sağlık personellerimize teşekkür ediyorum. ”

İl Sağlık Müdürü Suat TÜRKOĞLU:

“PERSONELLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

“Vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunun İmplant Tedavisi’nde hastanemizi tercih etmesi ilimiz açısından olumlu bir gelişmedir. Bizlerde tüm sağlık tesislerimizde bu tür başarılı operasyonların devam etmesi ve artırılması için tüm imkânları sağlamaya özen göstermekteyiz.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde İmplant Operasyonlarını başarılı bir şekilde yürüten hekimlerimize ve sağlık personellerimize şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On