İmam-Hatipliler vuslata erdi

20 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1152 defa okundu.
İmam-Hatipliler vuslata erdi

Dönem mezunları kendi aralarında eski günleri yad etti.

İmam-Hatipliler vuslata erdiKırşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğimizin 3. kez düzenlemiş olduğu geleneksel mezunlar ve mensupları buluşması bu pazar günü imam hatip-lisesi okul bahçesinde gerçekleşti.

Kaynaşma adına düzenlenen toplantıya Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, başta olmak üzere çok sayıda idari amirler ve mezun-mensuplar katıldı. Açılış konuşmasını KİMDER yönetim kurulu adına Hurşit Arısoy yaptıktan sonra protokol konuşmaları gerçekleşti.

Konuşmaların ardından birlikte yemek yenildi ve dönem mezunları kendi aralarında eski günleri yad etti.

Eski ve yeni mezunların bir araya gelip kaynaşıp, tanıştıkları bu organizasyon sayesinde KİMDER bütün mezunlar arsında köprü kurmaya devam ediyor.

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On