İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ‘ZÜLF-İ SİYAHIM’ ŞİİR DİNLETİSİ‏

3 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
343 defa okundu.
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ‘ZÜLF-İ SİYAHIM’ ŞİİR DİNLETİSİ‏

KVF_2076                Hüsnü Özyeğin İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri, Vali Necati Şentürk’ün Yazmış Olduğu “Zülf-İ Siyahım” İsimli Kitaptan Şiirler Okudu

Hüsnü Özyeğin İlkokulu 1. sınıf öğrencileri, Vali Necati Şentürk’ün yazmış olduğu “Zülf-i Siyahım” isimli kitaptan şiirler okudu.

Müftülük Konferans Salonunda düzenlenen yılsonu gösterisine Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, daire müdürleri, protokol eşleri, Hüsnü Özyeğin İlkokulu yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Program sonunda konuşan Vali Necati Şentürk, ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin kendi şiirlerini okumasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Uzun zaman uğraşarak ve emek harcanarak programı hazırlayan okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkür eden Vali Necati Şentürk, “Öğrencilerimiz bizi çok duygulandırdılar, gönüllerimizi ağlattılar. Hepsi birbirinden pırıl pırıl olan çocuklarımızı kutluyorum. Şiirleri çok güzel okudu.

Bir şiir ancak bu kadar güzel ve içten okunabilirdi. Anne-babalar bu çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlıyorlar. Çocuklarımızın her birisi büyüdüklerinde iyi yerlere gelecektir.” dedi.

Program, Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk ile diğer protokol tarafından ‘Zülf-i Siyahım’ isimli kitaptan şiir dinletisi sunan birinci sınıf öğrencilerine çeşitli hediyeler verilmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On