İlkesi Tarafsızılık olan gazetemizin 8. kuruluş yıl dönümü Kutlu Olsun…

30 Haziran 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
129 defa okundu.
İlkesi Tarafsızılık olan gazetemizin 8. kuruluş yıl dönümü Kutlu Olsun…

Tarafsızlığı Ve Doğruluğu ilke edinerek Kırşehir Kamuoyunu Bilgilendirmek amacıyla çıktıkları yolu hakkıyla vererek yayın hayatına devam eden 40 Arena Gazetemiz 8. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

Kurulduğu günden bu yana doğruluğundan hiç bir zaman şaşmayan ve insanlarımıza doğru ve tarafsız haber ve Bilgi vermeyi amaçlayan 40 Arena Gazetemiz 4. Yılını kutluyor. Çağın en dinamik mesleklerinden biri olan Gazetecilik mesleğini sürdürürken ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol üstlenen kurumlardan biri olan Gazetecilik mesleğini 4 Yıldır bu bilinç ve anlayış içerisinde yapmakta olduğumuz faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz . 40 Arena Gazetesi her ne kadar 1 Temmuz 2014 olsa da geçmişi 1996 yılına dayanmaktadır.
1996 yolunda ilk üç sayı çıkartılarak meşhur Tansu Çiller beş nisan Ekonomik krizden dolayı 2000 yoluna kadar ara vermiştir. 2000 yılında tekrar yayın hayatına başlaya Arena Gazetesi 2014 Yılına kadar bu isim üzerinden devam ederek Gazetelerin birleşmelerinden dolayı acı bir birliktelikten dolayı tekrar 40 Arena Gazetesi olarak yayın hayatına devam etmektedir. (40 Arena Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN