İlimizden Başbakan Davutoğlu’na büyük destek

22 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
340 defa okundu.
İlimizden Başbakan Davutoğlu’na büyük destek

14 Ağustos 2001 yılında Recep Tayyip Erdoğan’ın kurucu başkanlığında kurulan Ak Parti seçimle büyük bir oy alarak yönetimimizi sağlamıştır.

 

14 Ağustos 2001 yılında Recep Tayyip Erdoğan’ın kurucu başkanlığında kurulan Ak Parti seçimle büyük bir oy alarak yönetimimizi sağlamıştır.

AK Parti 15 aylık bir parti olarak 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimlerde geçerli oyların yüzde 34,63’ü’ünü alarak tek başına iktidara geldi.

2002 yılından bu tarafa Ak Parti her seçimin galibi olmuştur. 2002 yılında 2 Ak Parti milletvekili seçmiştir. Daha sonraki seçimlerde gerek genel seçimler gerek yerel seçimlerde oyunu sürekli artırmıştır.

2004 yılında yapınan 2004 yerel seçimlerinde, İl Genel Meclisi seçim sonuçlarına göre yüzde 41.67’lik oyla birinci parti olan AK Parti, belediyeler bazındaki sonuçlara göre ise 1.950 belediye kazandı. 15 Büyükşehir Belediyesi’nden 11’ini de kazanan AK Parti, Ege ve Güneydoğu Anadolu’daki bazı il belediyeleri hariç tüm Türkiye’de başarılı oldu.

Bu durumda Kırşehir Halkı yeterince Ak Parti’ye desteklerini sürekli sürdürmüş olup, artık Kırşehir Halkı’da 26-27 Ağustos’ta yapılacak kongrede de bir bakanlık hak etmektedir.

Milletvekillerimiz Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan bu donanıma bilgi ve birikime sahip olan üst seçim barajına takılmayan milletvekillerimizden birini BAKAN olarak görmek istiyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na bu beklentilerimizi iletir, Kırşehir Kamuoyuyla birlikte paylaşmak istiyoruz.

Hem Aslan Hem Çalışkan olsun bize biri BAKAN.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN