İlimizde Resul Dindar Rüzgârı Esecek

3 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1716 defa okundu.
İlimizde Resul Dindar Rüzgârı Esecek

Türkiye’nin Çoğu İllerinde Konserler Düzenleyen ve Aynı Zamanda Öğrenci Olan Mehmet Sezen, Organizatörlüğünde İlimizde Resul Dindar Rüzgârı Esecek

Kırşehir Ramada Otelde düzenlenen Konserde sahne alacak olan Resul Dindar, birbirinden güzel parçalarını seslendirecek. İç Anadolu’da bir nevi Karadeniz Rüzgarı estirecek olan Dindar, konsere katılacak Öğrenciler etkinliğin tadını çıkaracak. İlimizde ilk defa bu şekilde bir etkinlik düzenliyorum diyen Mehmet Sezen Gazetemiz 40 Arena Muhabirine yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “Öğrenciyim hem de Türkiye’nin çoğu yerlerinde organizatörlük yapıyorum. Birçok ilde konser yapıyoruz. Yurt dışında iki ülkeden iş aldık. Kasım ayı itibariyle yurt dışında olacağız. Bu işi yaklaşık 3 senedir yapıyorum ama tam anlamıyla söyleyecek olursam 1 yıldır uğraşıyorum. Kayseri’de yaşıyorum ve orada okuyorum. Hem okulumu hem de organizasyonları birlikte yürütüyorum. Kırşehir’de hiç bu şekilde bir etkinlik olmadı. Kırşehir halkıda, öğrencilerde bu tarz etkinliklere aç. İtiraf sayfalarında bir etkinlik yaptık. Sayfaya 5-6 tane sanatçı koyduk ekstradan da istediğiniz sanatçı var mı diye yorum yazdık. Resul Dindar çok çıktı. O nedenle de Resul Dindarı getirmeye karar verdik” dedi.

“BİLETLERİ BİLET SATIŞ NOKTALARINDAN ALABİLECEKLER”

Talep çok olursa devamı gelecek diyen Sezen; “biletleri ise Yeraltı Sarraflar Çarşısında Sezenler Sarraftan ve aynı zamanda Terme Caddesinde Eğitim Fakültesinin orada ki kampüs Büfeden alabilirler. Sahne önü normal vatandaşa 60, normal biletimiz 40 TL, Öğrenciye de sahne önü 55, normal biletimiz de 35 TL” diye konuştu.

“ARACI OLAMAYANLARA ÜCRETSİZ SERVİS KALKACAK”

Sezen, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Biz bilet satışına başlamadan öncede rezervasyonlar alamaya başlamıştık. Yani bilet satışlarımız da gayet iyi. Mekânın kapasitesi belli, o yüzden fazla talep olursa alamayacağız mecburen. Sahne önüm bitti gibi bir şey, sadece normal biletim var. Konserimiz Ramada Otelde olacak, aracı olmayanlara ücretsiz servis kaldırılacak. Bir de konuk sanatçımız var. Sanatçı, Burak Sever. Mersinli ve orada yaşıyor. Zamanında çoğu sanatçıların gitaristiydi. Şimdi kendi işini yapıyor” şeklinde konuştu.

HABER: ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On