İlimizde İnsan Canını Hiçe Sayan, Umursanmayan Durumlar Var

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
805 defa okundu.
İlimizde İnsan Canını Hiçe Sayan, Umursanmayan Durumlar Var

İnşaat çalışmalarının bitmek bilmediği ilimizde çalışmalar hızla ilerlerken bazen ihmalkâr durumlar ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

İlimizde İnsan Canını Hiçe Sayan, Umursanmayan Durumlar Var

Yenice Mahallesi Terme Caddesinde bir süre önce yapımına başlanan inşaat alanında bir hayli fazlasıyla su çıkması sonucu yeni yeni arıtılan suyun ardından temelin atılmasıyla Otopark ve apart yapılacağına dair çeşitli söylentilerin dolandığı İnşaat alanında insan canını hiçe sayan durumlar var. Buna benzer durumların sıklıkla yaşandığı İlimizde İnsan canını tehlikeye düşüren durumların benzer şekillerle yenilik kazanması çevre sakinlerini de bir hayli tedirgin ediyor.

ÖZELLİKLE ÇOCUKLAR İÇİN BÜYÜK TEHLİKE ARZ EDİYOR

Çevre sakinlerini tedirgin eden bu inşaat alanının çevresinde her hangi bir güvenlik önlemi alınmamış olması artık Kırşehir halkını çokta şaşırtan bir durum olmadığı söyleniyor. Çocukların yaklaşıp bakmak istediklerinde onları engelleyen bir durum olmadığı zaman düşebilecekleri ihtimali aileleri fazlasıyla ürpertiyor.

İNŞAAT ALANINDA TEHLİKE ÇANLARI YÜKSELİYOR

Her hangi bir faciaya davetiye çıkaran ve apart yapılacağına dair söylentilerin dolandığı Yenice mahallesinde çevre sakinleri alınmayan tedbirlerden şikayetlerini dile getirerek bu duruma çözüm getirilmesini talep ediyorlar.

AİLELER ÇOCUKLARININ DÜŞEBİLMESİNDEN TEDİRGİN

“Her gün buradan yüzlerce araç geçiyor ve daha da önemlisi çocuklar etrafında oyunlar oynuyor. Burada bir facia yaşanmadan bu durum biran önce çözüme kavuşmalı” şeklinde çevre sakinleri sıkıntılarını dile getirdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On