İLİMİZ EĞİTİMDE MARKA KENT OLMAYA DEVAM EDİYOR

16 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.
İLİMİZ EĞİTİMDE MARKA KENT OLMAYA DEVAM EDİYOR

KVF_9227

Vali Necati Şentürk, İlimizin Eğitimdeki Başarısının Gurur Verici Bir Şekilde Artmaya Devam Ettiğini Söyledi.

Yaptığı açıklamada, ilimizin eğitim kalitesinin ve sınavlardaki başarı seviyesinin her geçen yıl artırdığını belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir genelinde 2013-2014 Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavına (TEOG) ilimiz genelinde 3 bin 630 öğrenci girmiştir. Bu öğrencilerimizin not ortalaması 418,180 iken bu rakam 2014-2015 TEOG sınavında 17 puan artarak 429,099 puana çıkmıştır. Bu başarı 2015-2016 TEOG Sınavında da devam etmiş ve öğrencilerimiz başarı çıtasını yükselterek ilimizin ortama puanını 446,321’e çıkarmışlardır. Bu başarı, ilimizin eğitimdeki kalitesinin giderek arttığının göstergesidir.” dedi.

Kırşehir’in eğitimdeki başarısının diğer illere de örnek olduğunu ifade eden Vali Şentürk, sözlerini şöyle tamamladı:

“Eğitimde ülkemizin marka şehri olan Kırşehir’de öğrencilerimizin başarılarıyla övünüyoruz. Biz yöneticiler de bu başarının sürekli olması için bir çalışmanın içerisindeyiz. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize, onların ailelerine ve eğitim camiamıza teşekkür ediyorum. Kırşehir’deki eğitim seviyesi gerilemiyor, aksine giderek daha ileri seviyelere çıkıyor. Sağlanan bu başarı küçümsenecek bir başarı değildir, fakat bu başarılarla yetinmek de istemiyoruz. İnanıyorum ki, öğrencilerimiz başarıya başarı ekleyecektir. Başarı, başarının anahtarıdır.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On