İlhan, Teşekkür Ziyaretlerine Başladı CHP Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Metin İlhan teşekkür ziyaretleri için tekrar sahaya indi.

5 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
782 defa okundu.
İlhan, Teşekkür Ziyaretlerine Başladı CHP Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Metin İlhan teşekkür ziyaretleri için tekrar sahaya indi.

İlhan, Teşekkür Ziyaretlerine Başladı

CHP Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Metin İlhan teşekkür ziyaretleri için tekrar sahaya indi.

Başta CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Metin İlhan ve beraberindeki heyet başta Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Akpınar Kaymakamı Bilal Basri, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

HER ZAMAN KIRŞEHİR, DAİMA KIRŞEHİR!

Vekil İlhan ziyaret sırasındaki konuşmalarında şunları kaydetti; ” Mazbatayı ilk kez burada görmüş oldum. 24 Haziran Seçimlerinin sona ermesi ile çok zorlu bir seçim süreci atlattık. Biray süreyle sıkıntılı dönemlerimiz oldu. Gece gündüz demeden bütün kapıları desteklenmek için çaldık. Kırşehir halkı da desteklerini esirgemedi. Ama bu sıkıntılı dönemleri milletvekili adayı arkadaşımız Çağdaş Gökalp ve arkadaşımla beraber Cumhuriyet Halk Partisinin bütün ileri gelenleri Kadın Kolları, Gençlik Kollarıyla beraber bu dönemi atlattık. Buradan Kırşehir halkına, beni destekleyen ilçe halkına özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bizi sonuna kadar desteklediler. Hep yanımızda oldular. Kazanmam için elinden geleni yaptılar. Oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun.

MECLİSE GİTTİĞİM ZAMAN BEN TÜM KIRŞEHİRLİLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

Sadece oy verenlerin değil herkesin milletvekili olcağım. İnşallah bunu orada göstereceğim. Elimden gelenin en iyisini de yapacağım. Buradan da söz veriyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Herkesin emeği çok büyük inşallah daha iyi yerlerde beraber görüşeceğiz.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On