İlhan, Sahayı Boş Bırakmıyor

21 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
554 defa okundu.
İlhan, Sahayı Boş Bırakmıyor

Seçime sayılı gümler kala ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan’a Esnaf ve vatandaşlar güven vermeye devam ediyor.

İlhan, Sahayı Boş Bırakmıyor

Seçim süreci öncesinde de samimiyeti ve içtenliği ile vatandaşlar ile iç içe olmayı başaran ve 24 Haziran seçimlerine Adaylığını koyduktan sonra insanlarla olan diyaloglarında bir hayli sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olduğu gözlemlenen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, ziyaretlerini sürdürüyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerinde desteklerini esirgemeyen Vatandaşlar ve Esnaflar İlhan’a Güven vermeyi ve desteklerini göstermeyi esirgemiyor.

VATANDAŞLARIN ORTAK BİR SORUNU VAR:” SEÇİM GÜVENLİĞİ VE EKONOMİK SIKINTILAR”

Gittiği yerlerde esnafın, öğrencinin, kadınların sorunlarını dinleyen Metin İlhan, çözüm için önerilerini sıralıyor. İlhan’la fotoğraf çekerken memur olduğunu unutup daha sonra fotoğrafların silinmesini rica eden de var, İlhan’a seslenerek; “Artık Yeter, Şu gidişata bir dur diyelim” diyen de. Tek umutlarının CHP olduğunu söyleyen de var, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partili olup “Milletvekili seçimlerinde de Genel seçimde de artık Ak Partiye oy vermeyeceğiz” diyen de. Bütün bunların yanında muhalefet partilerine oy verenlerin Milletvekili Adayı Dr. İlhan’a, söylediği ortak bir sorun var: Seçim güvenliği ve ekonomik sıkıntılar…

“KAYBEDİYORUZ ENDİŞESİ VAR”

Saha çalışmalarında İlhan’a çoğunluğun sahada kendisine neler anlattıklarını, seçmenlerin ittifaklara nasıl baktıklarını anlatmaya başlayan bazı vatandaşlar, “CHP şu an sahada çok müthiş bir motivasyon oluşturmuş durumda. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nda sahada farklı bir hava hâkim. Millet İttifakı’nda ‘umut, kazanırız, kazanacağız, alacağız’ diye bir moral üstünlüğü var. Cumhur İttifakı’nda tespit ettiğimiz kadarıyla ‘kaybediyoruz’ endişesi var. Cumhur İttifakı’nda karamsarlık, endişe varken Millet İttifakı’nda umut var. Bir aydan fazla bir süredir sahada geziyorum. Öğrenciden esnafına kadar herkesin en temel problemi ekonomik sorunlar ve işsizlik. ‘Türkiye büyüyor, hiçbir problem yok’ söylemleri doğru değil” ifadelerine yer verdi.

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek ziyaretlerini sürdüren İlhan, halk ile bir araya gelmeye devam ediyor. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On