İlhan, “İlk Yapacağım İş, 400 Yataklı Bir Hastane Yapmak Olacak”

19 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
608 defa okundu.
İlhan, “İlk Yapacağım İş, 400 Yataklı Bir Hastane Yapmak Olacak”

Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm noktasında önerilerde bulunan CHP Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Organize Sanayi Bölgesi, Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerine devam Ediyor.

İlhan, “İlk Yapacağım İş, 400 Yataklı Bir Hastane Yapmak Olacak”

20 yıl Kırşehir’de görev yaptığım süre boyunca vatandaşlara nasıl davrandıysam, memleketime ve hemşerilerime Doktor olarak nasıl hizmet ettiysem, Milletvekili olduğumda da aynı şekilde hizmet vermeye devam edeceğim diyen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Organize Sanayi Esnaflarına meclise gittiğinde Esnafların bütün sorunlarına çözüm bulacağının sözünü verdi. Burada bulunan Esnafların tümünü gezen ve işçiler ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyen İlhan, tek istediği şeyin destek olduğunu ve verilen bu desteği de boşa çıkarmayacağını söyledi. İlimizde bulunan birçok sorunu dile getiren İlhan, başta gelen sorunlar arasında, “Sağlıktan Jeotermale, Şeker Fabrikasından Çevre yoluna kadar” ilimizde bulunan sıkıntıları ele aldı. İlhan, Seçildiği taktir de İlk yapacağı işin ise 400 yataklı bir hastane yapmak olacağını dile getirdi.

Esnaflara seslenen İlhan,

 “HEP BİRLİKTE BUNLARA TAMAM DİYELİM”

Hepimiz taşın altına elimizi koyalım diyen İlhan, “İşsizlik, ekonomi de ve hukukta bozulmalar gibi rejim de tehlike altında. 24 Haziran’da ki seçimlerde herkesten destek bekliyorum. Cumhuriyeti, Laikliği, Hukuku, Demokrasiyi kurtarmak adına hepimiz taşın altına elimizi koyalım. Hep birlikte bunlara tamam diyelim”

“BİR FABRİKAMIZ VARDI, ŞEKER FABRİKASI O DA SATILDI”

Kırşehir’in önemli sorunları olduğunu ve Kırşehir’i Turizm Bölgesi haline getireceğinin sözünü veren Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, “Kırşehir’de çok büyük sıkıntılar var. En önemlisi de iş alanları yok. Bir fabrikamız vardı, Şeker Fabrikası o da satıldı. Milletvekili olursam ilk yağacağım iş 400 yataklı bir hastane yapmak olacak. Jeotermal konusunda bir projemiz var. 6-7 Binlik Kozaklı da yaklaşık 5 tane 5 yıldızlı otel var. Bizim Kırşehir’de bir tane otel var, o da doğru düzgün çalıştırılamıyor. Jeotermalde sağlık sorunları çok ön safhada. Sağlıkta sıkıntısı olan insanlar bir şekilde Kozaklıya yöneliyor. Eğer Kırşehir’de Jeotermal kullanılırsa, bununla beraber Oteller yapılırsa ve Sağlık anlamında da çözümler getirilirse Kırşehir’de Turizm bölgesi haline gelebilir. Buda ekonomiye büyük bir katkısı olur”

“DAHA ÖNCEDEN DE SÖZ VERİLDİ AMA ÇEVRE YOLU OLMAYAN İLLERDEN BİRİYİZ”

Okulları nitelikli Okullar şeklinde açmayı düşündüklerini söyleyen İlhan, “Yapılmamış bir çevre yolumuz var. Bu çevre yolunu mutlaka yapmak istiyoruz. Daha önceden de söz verildi ama çevre yolu olmayan illerden biriyiz. Okulları özellikle nitelikli okullar şeklinde açmayı düşünüyoruz. Özel okullara gidişat var ama biz daha ucuz ve daha nitelikli bir eğitim konusunda projelerimiz var. Seçilirsem Bunların hepsini hayata geçirmeye çalışacağım.”

HERKES TAMAM DİYOR

Ziyaret ettiği bütün kesimden artık tamam bunlara bir dur diyeceğiz yanıtını alan İlhan’a destek yağdıran Esnaf ve Vatandaşlar, 16 yıldır bir çivi çakamamışlar ama hala konuşmayı çok iyi biliyorlar şeklinde sitemlerini dile getirdiler.

SIDIKLIBÜYÜKOBA SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELEN İLHAN, VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Sanayi Esnafı ziyaretlerinin ardından Sarıyahşi kasabasında Sıdıklıbüyükoba sakinleri ile Yemekte bir araya gelen CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Milletvekili Adayı Metin İlhan, Çağdaş Gökalp, İlçe Başkanları, Eski İl Başkanı Yılmaz Zengin ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile uzun süre sohbetler edildi. İlhan, Burada bulunan köy halkının sorunlarını dinledi ve çözüm noktasında ne gibi yardım beklediklerinin fikrini alarak sorunlarına çözüm getireceğinin sözünü verdi. Bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten İlhan, destek beklediğinin altını çizerek 20 yıl boyunca nasıl hizmet ettiyse aynı hizmeti Milletvekili seçildiğinde de vermeye devam edeceğini belirtti.

İLHAN, YORULMADAN GEÇ SAATLERE KADAR ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Gerçekleşen yemeğin ardından İlhan, Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gece de sürdürdü. Ziyaretlerden olumlu yanıtlar alan İlhan, gördüğü ilgiden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

(Haber: Sümeyye ŞAHİN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On