İlhan, Huzur Evi Sakinleri ile Kucaklaştı

20 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
216 defa okundu.

 

İlhan, Huzur Evi Sakinleri ile Kucaklaştı

Aday adaylığı sürecinden adaylık sürecine kadar birçok esnaf, fabrika ve daha birçok yeri ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan’ın en önemli duraklarından biri de huzurevi oldu. Milletvekili Adayı İlhan ve Parti Yönetimi Huzur evi sakinlerine gerçekleştirdiği ziyarette onların hal ve hatırlarını sorarak onların isteklerini ve taleplerini dinledi.

HUZUR EVİ SAKİNLERİ İLHAN’I BAĞRINA BASTI

         Yaklaşan 24 Haziran seçimleri için yürüttükleri seçim çalışmalarına ara vererek yaşlılarla sohbet edip onların gönüllerini alan İlhan, Huzur evi sakinleri tarafından oldukça sıcak karşılandı. Huzur evinde bulunan Yaşlıların birçoğunun Dr. İlhan’ın hastası olması ise gözlerden kaçmadı. İlhan’ı gördüklerinde ki gülümsemeleri ve sıcak dolu bakışlarını görmemek ise mümkün değildi.

         Hasta olduklarında ya da Dönem dönem fırsat buldukça bayramlarda teyzelerimizin, amcalarımızın yanına geliyoruz diyen İlhan, “Bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Huzurevinde yapılan hoş sohbetler sonrasında yaşlılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren vekil adayı İlhan, fırsat buldukça kendilerini ziyaret etmek için yanlarına geleceğinin sözünü vererek huzurevinden ayrıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN