İlhan, “Herkes, Doktorum Siyasette Sana İhtiyacımız Var Dedi”

19 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1103 defa okundu.
İlhan, “Herkes, Doktorum Siyasette Sana İhtiyacımız Var Dedi”

İlhan, “Herkes, Doktorum Siyasette Sana İhtiyacımız Var Dedi”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve Parti Yönetimi Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti. Sivil Toplum Kuruluşu çalışanlarına kendini tanıtan Metin ilhan, bütün arkadaşlarının, “Doktorum Siyasette sana ihtiyacımız var. Hiçbirimiz siyasilere sesimizi duyuramıyoruz diyerek siyasete girmem için bana talepte bulunuldu. Bende ülkemizin şartlarını göz önünde bulundurarak elimi taşın altına koymam gerektiğine inandım” dedi.

“TAŞIN ALTINA ELİMİ KOYMAK İSTEDİM”

Her konuşmasında hastalarına, Milletvekili seçildiğinde istedikleri zaman yardımcı olabileceğini söyleyerek yine hastalarıyla yakından ilgileneceğinin sözünü veren İlhan, “180 Tıp Fakültesi öğrencim vardı sonra memleketin sorunlarını görünce taşın altına elimi koymak istedim ve Cumhuriyet Halk Partisine aday olmaya talip oldum”

“SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

“Seçim çalışmalarımız hala devam ediyor. Çok az bir zamanımız kaldı. Ulaşabildiğimiz her yere ulaşmaya çalıştık. İnsanlarımızın sorunlarını dinledik. İnsanlarımızın sorunlarını çözmek içinde elimizden geleni yapacağız. İnşallah seçildiğimiz zamanda detaylı bilgileri alıp, detaylı bilgiler sonucunda çözmeye çalışacağız”

“KIRŞEHİR’İN VE HEMŞERİLERİMİN SORUNLARINA OLDUKÇA HAKİMİM”

“Sürekli dile getirdiğimiz çok ciddi sağlık sorunları var. Burada bulunan hastanemizi belli bir düzene getirdik. İnsanlara bakılabilecek, ameliyatlar yapılabilecek düzeye getirdik. Uzun yıllar görev yaptığım hastanede hastalarımızın sorunlarını bire bir dinledim. Sadece hastalıklarını değil, sorunlarını da bana anlatırlardı. O nedenle Kırşehir’in ve hemşerilerimin sorunlarına oldukça hakimim”

“HEMŞERİLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZMEYE TALİBİZ”

“Kırşehir’in sorunlarını hepimiz görüyoruz. Nereye gitsek herkes sorunlarını anlatmaya başlıyor. Bizde bu sorunları çözmeye talibiz. Sağlıkta ki sorunları çözeceğiz. Eğitimdeki sorunları çözeceğiz. Bu sorunları çözmemiz içinde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelmesi lazım. OHAL kalktığında yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çekmek konusunda büyük destekler olacak ve Fabrika açısından da Kırşehir’de Fabrikalaşma dönemleri ve yatırımlar olabilir, bizde bunu destekleriz. Seçilirsek kesinlikle kafamıza göre hareket etmeyeceğiz. Mutlaka bütün Sivil toplum kuruluşlarını dinleyip onların görüşlerini alacağız. Hastane açacağız. Nereye Daha iyi olur diye herkese soracağız. Herkesin fikirlerini ve görüşlerini alacağız. 24 Haziran’dan sonra bu projelerimizi daha uygun bir ortamda dile getireceğiz” diye konuştu.

(Haber: Sümeyye ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On