İlhan, Halkın Sorunlarını Çözeceğinin Sözünü Veriyor

11 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
17643 defa okundu.
İlhan, Halkın Sorunlarını Çözeceğinin Sözünü Veriyor

 

Cumhuriyet Halk Partisi ziyaretlerini tamamlamaya devam ediyor. Gittiği her yerde sevgi seline tutulan Milletvekili Adayı Metin İlhan, Halkın sorunlarıyla da yakından ilgileniyor.

İlhan, Halkın Sorunlarını Çözeceğinin Sözünü Veriyor

Partilerinin projelerini anlatarak halkın sorunlarına çözüm getireceklerinin sözünü veren hem de destek istemeye devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan, İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ve Parti Yönetimi vatandaşlardan tam destek almaya devam ediyor. İşçi, emekçi, emekli ve çiftçileri dinleyen İlhan, halkın sorunları ile yakından ilgilendi. Çalmadık kapı bırakmayan İlhan ve Parti Yönetimi vatandaşların büyük desteğini alıyor. 16 yıllık İktidarı yıkıp CHP iktidarı kazandığı takdirde, “Asgari ücret yükselecek, vergiler azalacak, teşviklerin artacağının ve bunlara öncülük edeceklerinin bilgisini verdi. Çifti üretecek, esnaf kazanacak. Anadolu’muzun yüzü gülecek. Artık TAMAM Millet İçin Geliyoruz” dedi.

“ANADOLU’MUZUN YÜZÜ GÜLECEK”

İktidarı Artık yıkın, Faizlerden Ekonomiden, Çiftçinin, besicilerin çektiği çilelerden artık bıktık diyerek Ziyaretler sırasında sürekli İlhan’a dert yakınan Vatandaşlar, “Tarımın ve hayvancılığın yanlış politikalar ile bitirildiği sürecin sona ereceği, çağı yakalayan tarım politikaları ile çiftçinin yeniden milletin efendisi olacağını ve Türkiye için Artık TAMAM” dediler.

İLHAN, HALKIN GÜVENİNİ TAZELEMEYE DEVAM EDİYOR

Gün boyu gerçekleşen ziyaretlerin ardından Karahıdır’da düzenlenen İftar Programı Organizasyonuna katılan Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti yönetimi Karahıdır köyü halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Gördükleri ilgi sonrası son derece memnun kaldıklarını dile getiren İlhan burada yapmış olduğu konuşmasında ise, “Seçilirsem Karahıdır köyüne sağlık ocağı açacağım. Hastalar bir serum takmak için Kırşehir’e gitmek sorunda kalıyorlar. Köyün yolları çok kötü. Şuana kadar bu köye dair bir şey yapılmamış ama biz seçildiğimizde hepsine çözüm üreteceğiz. Seçilirsek kapanan okulları tekrar açacağız” ifadelerine yer verdi.

“KÖYÜN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK CİNSTEN AMA ÜLKENİN DURUMU ÇOK BÜYÜK EMEK İSTİYOR”

İktidarın değişmesi lazım. Köylerinizin sorunları çözülecek cinsten. Ama maalesef ki ülkenin sorunları çok ahim halde. Basın özgürlüğü yok. Gazeteciler içerde yatıyor. Hizmet için doğduysan o yönde gidersin.  İftar açtık çok güzel de bir program oldu. Ama yemek yediğimiz yer eski okul. Burasının yemek yeme yeri değilde eskisi gibi okul olmasını ve öğrencilerin öğreim görmeye devam etmesini dilerdim. Eskiden burası belediyeydi ve düştü. Bu köyü tekrardan belediye yapacağız. Yollar çok kötübu yolları düzelteceğiz” diyerek sözler verdi.

İftar Programına katılan vatandaşlar ise, Doktorluk mesleği boyunca nasıl ki hastalarına saygı ve sevgi konusunda hiçbir kusuru olmuyorsa Milletvekili olduğunda da aynı sevgiyi ve vefayı gösterecektir diyerek” İlhan’a destek çağrısında bulundular.

Gerçekleşen İftar programının ardından geç saatlere kadar çeşitli yerlerde ziyaretler devam etti. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN