İlhan, “Gümbür Gümbür” Geliyor

12 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
39857 defa okundu.
İlhan, “Gümbür Gümbür” Geliyor

27.Dönem TBMM seçimlerine iddialı bir kadro ile çalışan CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, gece demiyor gündüz demiyor çalışıyor.

İlhan, “Gümbür Gümbür” Geliyor

Toplumun her tabakasıyla bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri için halkın önerilerini dileyen ve bu önerilere çözüm getirebilmek için halktan yetki isteyen davasına ve İnsanlara yardımcı olmaya gönül vermiş Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Milletvekili adayı Metin İlhan, gümbür gümbür geliyor. Halkın sorunlarının dile getirmekle bitiremediği günümüzde bu sorunlara çözüm getirebilme noktasında oldukça iddialı bir isim olan Milletvekili Adayı Dr. İlhan, her gittiği yerde büyük bir sempati ile karşılanıyor.

İLHAN, İDDİALI GELİYOR

Sabahın ilk ışıkları ile yola çıkarak gün boyu sürdürdüğü saha çalışmalarını gece de devam ettiren İlhan, halkla iç içe bire bir keyifli sohbetler gerçekleştiriyor. Emekçilerin alın terini bizzat yerinde yaşayan İlhan, adeta çocuklarla çocuk büyüklerle büyük oluyor. Kırşehir teşkilatımız, yönetici arkadaşlarımız ve partililerimiz ile birlikte Kırşehir’in sorunlarına oldukça hakimiz diyen İlhan, “Bu geniş coğrafyaya hakim olmak, her dokusunu derinlemesine bilen ekiplerle çalışmak bir milletvekili adayı için çok önemli. Eminim ki, 24 Haziran seçimleri sonrasında gelecek olan yerel seçim sürecinde, Kırşehir’in tüm problemlerine hakim olan bu ekip, Kırşehir’in ve Kırşehir halkının umudu olacağız” dedi.

Kırşehir’de girmedik sokak çalmadık kapı, uğramadık Esnaf ve Ulaşmadıkları İnsan neredeyse bırakmayan İlhan, gece geç saatlere kadar sürdürdüğü ziyaretleri için yorulsak da yolumuzdan bir an olsun sapmayarak Ülkemizin ve Kırşehir’imizin geleceği, Demokrasi ve Özgürlük için gümbür gümbür geleceğiz” diye konuştu. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On