İlçelerde Karne Heyecanı

22 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
94 defa okundu.
İlçelerde Karne Heyecanı

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının 1. döneminin tamamlanmasıyla birlikte yarıyıl tatili başladı. Mucur Kaymakamı Faruk Erdem ara tatil nedeniyle Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu. Kaymakam Erdem, karne alan tüm öğrencileri tebrik ederek, yarı yıl tatilini en güzel şekilde değerlendirmelerini, tatil boyunca dinlenmelerini, arkadaşları ve aileleri ile daha fazla vakit geçirmelerini öğrencilere tavsiye ederken öğretmenlere de “iyi tatiller” diledi. Eğitimin her paydaşının ikinci yarı yıla hazır bir şekilde girmelerinin başarılarını daha fazla artıracağını belirterek hastalıksız yeni bir dönem diledi. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayati Aktürk de katıldı.(Haber Merkezi)
RABİA NAÇAR ÖĞRENCİLERİN SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDU
2021-2022 Eğitim Öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi sebebiyle Çiçekdağı Öğretmen Turgut Yılmaz İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Rabia Naçar; İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Sağlam ile birlikte karne dağıtım törenine katıldı.
KAYMAKAM BADİOĞLU TÖRENE KATILDI
Akçakent Kaymakamı Fikri Badioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül ile birlikte 2021-2022 Eğitim Öğretim Yarıyılı Karne Dağıtım Törenine katıldı.
Akçakent Şeyh Şamil İlkokulunda düzenlenen karne töreninde Kaymakam Fikri Badioğlu,
ilkokul sınıflarını ve anasınıfını gezerek öğrencilere karnelerini dağıttı, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
Kaymakam Badioğlu, karne alan öğrencilere tatil döneminde dinlenmeleri, eksik oldukları konularda tekrar etmeleri, bol bol kitap okumaları ve eğlenceli zaman geçirmeleri hakkında tavsiyelerde bulunarak öğrencilere, velilere ve öğretmenlere iyi tatiller diledi.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On