İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

10 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
477 defa okundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

                                                                                           

06140935_img_0656    Kırşehir  İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı başkanlığında 06 Kasım 2015 Cuma günü saat 09.30’da Kırşehir Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

Gerçekleşen toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı Bekir Tekcan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Muhsin Kaya, Şube Müdürleri Mustafa ÇELİK, Muhamed Karakaya, Vasfi Seyhan, Akçakent İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül, Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar, Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuralp USTA, Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit ARSLAN, Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAĞISTAN ve Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin AKBÜLBÜL katıldı.

 

Toplantı, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak, Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında görüşme yapmak, Tasarruf Tedbirlerine riayet edilmesi, Okul Sütü programının takip edilmesi, Bağımlılıkla Mücadele edilmesi, İlimizdeki eğitim öğretim seviye ve kalitesinin artırılmasına yönelik tedbirler almak, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler hususunda değerlendirmeler yapmak, karşılaşılan sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla yapıldı.

 

Ayrıca Kırşehir  İl Milli Eğitim Müdürleri ilçeleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’ya bilgi verdiler.

 

Kırşehir  İl Milli Eğitim Müdürü  ELMALI,  İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür etti. Görüş ve temenni bölümünden sonra değerlendirme toplantısı sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN