İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.
İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

ak9Ak Parti Kaman İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Kaman İlçe Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Milletvekili Mikail Arslan, Salih Çetinkaya  Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kaman İlçe Başkanı Necati Çolak, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları başkanları da katıldı.

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kaman Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, şehit olan Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’e Allah’tan rahmet diledi.
Şehit babasının, “Bu vatan için bir değil bin Fatih feda olsun” sözlerini hatırlatan Çetinkaya:
“Bizim şehitlerimiz en kutsal mertebe ile cennete giderken dağdaki teröristlerin ise gidecek yerleri bile olmayacak. Kürt halkı kimin dost, kimin düşman olduğunu artık görmeye başladı. Terör ve terör olayları en kısa sürede bitmeli, terör bölgeleri en kısa zamanda huzura kavuşmalıdır. Bölgedeki huzur için askerimiz, polisimiz ve hükümetimiz gerekli tüm adımları atmaktadır.”
Milletvekili Mikail Arslan da Kaman’da yapılan ve hayata geçirilecek projelerle ilgili:
” Kaman için düşündüğümüz 150 proje vardı. Bunların bazılarını yaptık, bazılarını da yapmak için çalışıyoruz. Okullar yapacağız, hastanemizi yapıyoruz, yollar yapıyoruz. Kırşehir için yapılan her projeyi Kaman için de yapacağız. Hizmetler insanlık için yapılır. Biz bir aileyiz ve birlikte büyür, birlikte gelişiriz. Hizmetlerin büyümesi için mahalli ve idari yapının birlikte hareket etmesi gerekir. Kırşehir, göç veren durumdan stabil duruma geldi. Yakında inanıyorum ki Kırşehir göç alan büyük şehirlerden biri olacaktır. Gelişim istiyorsak bugünü değil yarını düşünmeli, ona göre plan yapmalıyız.”
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli de “Kaman, bize tüm seçimlerde destek verdi, vermeye de devam ediyor. Biz de Kaman için elimizden geleni vekillerimizle beraber yapmaya çalışıyoruz. Kaman, 37 binden fazla nüfusa sahip. En son seçimlerde Kaman’dan yüzde 50 üzeri destek aldık ancak Kaman’da üye sayımız 4 bin 200. Bunu çoğaltmamız, yarın seçim olacakmış gibi çalışmamız lazım.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On