İLAÇ KAOSU KAPIDA

29 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
174 defa okundu.
İLAÇ KAOSU KAPIDA

12900205_1110899082265270_776934288_nTürk Eczacılar Odası Kırşehir İl Temsilcisi Baran Genç konu ile ilgili gazetemiz 40Arena’ya açıklamalarda bulundu.

Genç açıklamasında “Fiyatlarının Sağlıkta Dönü-şüm Projesi uygulamaya gir-diğinden bu yana 572 kez düşürüldüğünü ve artan mas-rafları karşısında gelirlerinin azaldığını, protokolün bu esaslar göz önüne alınarak yenilenmesini istiyor. Eczacıl-ar, SGK ile Ocak ayında 3 aylık geçici protokol imzala-mıştı. Türkiye Eczacılar Birliği (TEB) yetkilileri, SGK yetkilile-ri ve Çalışma ve Sosyal Gü-venlik Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmüş ancak taleple-rinin Ekonomi Koordinasyon Kurulu tarafından bütçe açısından değerlendi-rilerek onaylan-ması gerektiği yanıtını almışlardı. Eczacılar talepleriyle ilgili bir sonuca ulaşamadılar ve imzalanan geçici protokol de 4 gün sonra son buluyor.

Türkiye’deki tüm hastaların mağdur olacağını belirten Genç “Umarız hükümetimiz son güne bırakmaz” dedi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On