İl yöneticileri iftarda buluştu

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
356 defa okundu.
İl yöneticileri iftarda buluştu

Özdemir Çakacak ilimizde görev yapan daire müdürlerine iftar yemeği verdi.

İl yöneticileri iftarda buluştuÖzdemir Çakacak’ın verdiği iftar yemeğine Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve il müdürleri katıldı.

İftar sonrasında bir konuşma yapan Özdemir Çakacak, “Ramazan ayı, mübarek ay olmasının yanında bereketin, birlik ve beraberliğin de sembolüdür. Ramazanda kardeşlik, dostluk ve yardımlaşma duyguları ön plana çıkar. İnsanlarımız birbirine sevgiyle, hoşgörüyle yaklaşır. Hem ülkemizde hem de ilimizde Ramazan ayının bereketini yaşıyoruz. Ramazan vesilesiyle siz değerli mesai arkadaşlarımızla bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Yüce Rabbim bizlere birlik, beraberlik ve huzur içerisinde daha nice Ramazanlara erişmeyi nasip etsin.” dedi.

İftarlar vesilesiyle insanların bir araya geldiğini ve kaynaşma yaşandığını ifade eden Özdemir Çakacak; “Bizler Ramazan ayını huzur içerisinde idrak ederken komşu ülkelerimizde ve dünyadaki bazı Müslüman ülkelerde aynı huzuru göremeyince millet olarak büyük üzüntü duyuyoruz. Bu mübarek ayda başta Filistin olmak üzere birçok Müslüman ülkede başta kadınlar ve çocuklar olmak üzere insanlar acımasızca katlediliyor. İnsanlık adına utanç verici bu durumu ise medeni olarak nitelediğimiz devletler sadece seyretmekle yetiniyor. Temennimiz, oradaki insanların bir an önce huzura kavuşmalarıdır.” diye konuştu.

İftar programı, yapılan sohbetle sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN