İL SU YÖNETİMİ VE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

3 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
240 defa okundu.
İL SU YÖNETİMİ VE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

Kırşehir İl Koordinasyon Kurulu 2018 Yılı 2. Toplantısı ile İl Su Yönetim Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

İL SU YÖNETİMİ VE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

İl Koordinasyon Kurulu 2018 yılı 2. Toplantısı ve İl Su Yönetim Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Necati Şentürk başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, ilimizde yürütülmekte olan 229 projenin toplam maliyetinin 1 milyar 884 milyon 164 bin TL olduğunu söyledi.

2018’de bu projelere toplam 330 milyon 620 bin TL ödenek ayrıldığını belirten Vali Sayın Necati Şentürk, “229 projeden 5 tanesi tamamlanmış, 144 proje de devam etmektedir. Geçmiş yıllar dâhil bu projelere bugüne kadar toplam 373 milyon 434 bin TL harcanmıştır.

Bütün bu yatırımlarımız Kırşehir ve Kırşehir halkı içindir. Amacımız ilimizi daha yaşanabilir bir hale getirmektir. Emekliye ayrılmam sebebiyle, bu toplantı katıldığım son koordinasyon toplantısıdır. Kırşehir’de Valilik görevim süresince eğitim ve kültürde, yine diğer bütün konularda önemli gelişmeler kaydettik. Hepiniz hakkınızı helal edin.” dedi.

Toplantı, yatırımcı kuruluş yöneticilerinin faaliyetleri hakkında bilgiler vermesi ve koordinasyon gerektiren hususların görüşülmesi ile sona erdi.

(Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On