İl Sağlık Müdürlüğü’nden 15 Temmuz Desteği

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1678 defa okundu.
İl Sağlık Müdürlüğü’nden 15 Temmuz Desteği

İl Sağlık Müdürlüğü’nden 15 Temmuz Desteği

Kırşehir’de gerçekleştirilen 15 Temmuz etkinliklerine Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü idarecileri ve personelleri de katıldı. Ellerinde bayraklarla ve Kırşehir Sağlık Müdürlüğü pankartı ile Askerlik Şubesi önünde başlayan yürüyüşe katılan sağlık personelleri 15 Temmuz şehitlerini anarak onlara destek verdiler.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle düzenlenen Yürüyüş ve Miting Programına İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Cuma Köysüren, AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay, kurum idarecileri ve personelleri katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüş ve Miting Programına katılan Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü tarafından “Vatanı, Bayrağı ve Milleti uğruna canını veren 15 Temmuz Şehitlerimizi bir kez daha Rahmet ve Minnetle anıyoruz, vatan size minnettardır.” mesajı verildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On