İL MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN HUZUREVİNDE PROGRAM DÜZENLENDİ

18 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
296 defa okundu.
 İL MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN HUZUREVİNDE PROGRAM DÜZENLENDİ

huzurevi2016ziyaret

                İl Müftülüğü Tarafından 2016 Yılı Kutlu Doğum Haftası Kutlama Etkinlikleri Çerçevesinde  Huzurevinde Bir Program Düzenlendi

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programa Vali Necati Şentürk, İl Müftüsü Mehmet Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi müdürü Arif Atak, Kırşehir  Müftülüğünde görevli Uzman Vaiz Şevket Şimşek, İmam-Hatipler, Kur’an Kursu öğrencileri ile huzurevi sakinleri katıldı.

Düzenlenen programda konuşan İl Müftüsü Mehmet Şahin, Kutlu Doğum Haftasının bu yıl ki temasının ‘Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet’ olarak belirlendiğini belirterek “İnsanlığı yüceltmek, diriltmek ve yaşatmak için gelin birlik olalım, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’i daha iyi anlamayı, anlatmayı ve yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

Programda daha sonra Kırşehir  Müftülüğüne görevli İmam-Hatipler tarafından Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve kasideler okudular ve ardından dua ile programı tamamladı. Program sonunda huzurevi sakinleri düzenlenen programdan dolayı Vali Necati Şentürk’te ve İl Müftüsü Mehmet Şahin’e teşekkürlerini bildirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On