İl Müdürü Seçen’den Destek

28 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
75 defa okundu.
İl Müdürü Seçen’den Destek

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Duran Seçen Kırşehir ve ilçelerine yağan yoğun kar nedeniyle ahırları hasar gören çiftçileri ziyaret etti. Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalarda: “İlimize Cumartesi gününden bu yana yağan yoğun kar yağışı nedeniyle ilçelerimizde ve ilimizde ahırları hasar gören çiftçilerimizin yanında olduk. Kar yağışı nedeniyle ilçe ve merkez köylerde ahırlarının hasar görmesi ve hayvanları zaiyata uğrayan vatandaşlarımızı ziyaret eden İl Müdürümüz Duran Seçen, İlçe Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz ve Veteriner Hekimlerimiz Cumartesi akşamından buyana sahada olarak üreticilerimizin yanında oldular.

İl Müdürümüz Duran Seçen, bugünde Boztepe İlçemize giderek orada ahırı ve hayvanları zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret etti, üreticilerimizin yanında olan İl Müdürümüz Duran Seçen, geçmiş olsun dileklerini iletti.”denildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On