İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’dan veda

24 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’dan veda

OSMAN ELMALIDAN VEDA (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Kırşehir’de 2013 yılında başladığı görevini Pazartesi günü itibari ile bırakıyor.
Kayseri Milli Eğitim Müdürü olarak Kırşehir’den ayrılacak olan Elmalı, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, Kırşehir’in eğitimde yakaladığı ivmenin kaliteli şekilde artarak devam edeceğini söyledi.
Elmalı açıklamasında, “Kırşehir’de göreve geldiğim günden bu güne birçok projenin hayata geçmesine vesile olduk. Eğitim kadrosunun iyi olduğu bir il Kırşehir, ebeveynin duyarlı olması ve eğitimcinin de kaliteli yaklaşımı başarının artmasını sağlıyor. Kırşehir, idarecilik kariyerimin önemli illerinden bir tanesi oldu. Mesai arkadaşlarıma ve Kırşehir’de iletişim halinde olduğum herkese teşekkür ederim.”dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın pazartesi günü Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlaması yerine ise Vali Necati Şentürk’ün görevlendirme yapması bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On