İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 3. Toplantısı Yapıldı

18 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
402 defa okundu.
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 3. Toplantısı Yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 3. Toplantısı Yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2018 Yılı 3. Olağan Toplantısı Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

İş-Kur Toplantı Salonunda kurum ve kuruluş yöneticilerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, bu toplantının ilimiz istihdamına ve işsizliğin önüne geçilmesinde önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi.

İlimizde istihdam sorununun çözülmesi konusunda yürütülen çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Bir önceki toplantıda alınan kararlar gereği Yürütme Kurulunca oluşturulan eylem planları bugünkü toplantıda kurulun bilgisine sunulacak. İl düzeyinde mevcut işletmelerin istihdamla ilgili problemlerinin tespiti, istihdamın korunması, işsizliğin önlenmesi için alınabilecek tedbirlerin belirlenmesi de bugünkü toplantıda Kurul üyeleri ile görüşülüp değerlendirilecektir.”

Ardından, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’nın kurum tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve sonuçları hakkında kurul üyelerini bilgilendirdiği toplantı, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Vali İbrahim Akın, toplantının ardından Kırşehir İş-Kur birimlerini gezerek Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’dan brifing aldı. (Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On