İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI BARBAROS DULKADİROĞLU:

4 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
468 defa okundu.
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI BARBAROS DULKADİROĞLU:

İL GENEL MECLİS BAŞKANI BASINI BİLGİLENDİRDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Mucur-Kaman-Çiçekdağı ve il merkezinde yapılacak Ahi Konağı çalışması ile Kırşehir’in temsili çalışmasının yapılacağını söyledi.
Meclis Başkanı Dulkadiroğlu, “İl Özel İdaresi bütçesi ile yapımı devam etmekte olan projeler yanın da hazırlamış olduğumuz yeni projelerle de şehrin gelişimi ve değişimi noktasında çalışmalar yapacağız.”dedi.
Kırşehir milletvekilleri, belediye başkanı, vali ve STK’lar ile uyumlu çalışmalar içerisinde olacaklarını ifade eden Dulkadiroğlu, “Şehrin büyümesi noktasında çalışmalarımız olacak. Taziye evi olmayan köyümüz kalmayacak. Desteklenecek ödenek desteği ile görevimizin farkında olarak çalışmalar yürüteceğiz. Çıkarttığımız fizibilite raporu ile hayvancılık projelerine önem verecek, çiftçinin desteklenmesinin sağlanması yönünde çalışmalar oluşturacağız. Personelimizle birlikte görevimizin ağırlığının farkında olarak tüm birimlerimizle ilişkilerimizi kuvvetlendirerek proje çalışmalarına ağırlık sunacağız.”diye konuştu.
İl Genel Meclis Başkanı Dulkadiroğlu, düzenlediği basın toplantısında plan ve proje müdürlüğü tarafından hazırlanan projeler ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında da bilgiler sundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On