İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

10 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
142 defa okundu.
İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDA İNCELEME

Başkan Çelik yapmış olduğu ziyaretler ile ilgili şunları kaydetti.

“Akçakent ilçemizin Boğazevci-Yetikli arasına yapılacak olan 8 km’lik yol hazırlık çalışmalarını İl Genel Meclis üyelerimizle beraber inceledik.

Millete hizmet etme yolunda, hükümet yatırımlarımız ülkemizde olduğu gibi,  ilimizde de hız kesmeden devam ediyor. Köylerimizde yaptığımız yol yapım çalışmaları bizim için son derece önemlidir. Özel idaremiz bu konuda çok özverili çalışmalar yapıyor.

Hemşerilerimizin yaşam koşullarını daha kaliteli hale getirmek, onların talep ve isteklerini takip etmek her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.

Amacımız köylerimizde hemşerilerimize kaliteli, rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım imkânını sağlamaktır. Yapılacak olan yolun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Dedi.

KAMAN ŞANTİYE ZİYARET

         İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik ve beraberindeki heyet daha sonra Kaman İlçesi Özel İdare Şantiyesine geçerek burada Kaman İlçemizin köylerine yapılacak çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. İl Genel Meclis Başkanı Çelik burada yaptığı açıklamada ; “ Kaman ilçemizde, ilçe Özel İdaremizin şantiyesini İl Genel Meclis Üyelerimiz ile ziyaret ettik. Şantiye ziyaretimizde görevli, işçi ve çalışan kardeşlerimizle bir araya gelip hasbihal ettik. Kaman ilçemize bu yıl yapılacak olan çalışma ve hizmetler konusunda istişarelerde bulunduk.

Hemşerilerimize en güzel hizmetleri ulaştırmak adına elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermeye devam ediyoruz.” Dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On