İl Emniyet Müdürü Akyüz: “Polis vatandaşın gülen yüzü olacak”

11 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.

KIRŞEHİR GAZETECİLER TELEVİZYONCULAR VE RADYOCULAR CEMİYETİ (KIRGARAT-C) TARAFINDAN GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE KONUŞAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ AKYÜZ, GELİŞTİRİLEN PROJELERLE BİRLİKTE HALKIN DA POLİSE ÇALIŞMA ALANINDA DESTEK SUNACAĞINI VE POLİSİN DE HALKIN GÜLEN YÜZÜ OLARAK HİZMET VERECEĞİNİ BELİRTTİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Kırşehir’e atanan İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, polisin vatandaşın gülen yüzü olacağını söyledi.
Kırşehir Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Cemiyeti (KIRGARAT-C) tarafından gerçekleşen ziyarette konuşan İl Emniyet Müdürü Akyüz, geliştirilen projelerle birlikte halkın da polise çalışma alanında destek sunacağını ve polisin de halkın gülen yüzü olarak hizmet vereceğini belirtti.
İhlas Haber Ajansı temsilcisinin de yer aldığı ziyarette KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık’la bir süre sohbet eden İl Emniyet Müdürü Akyüz, “Basını çalışmaların sürekliliği ve kamuoyunun aydınlanması açısından önemsiyoruz. Çalışma alanları belirli ve sınırlı alanlardır. Polis ise halkın güveni ve şefkat elidir. İnşallah çalışmalarımızda halkımız da bunu yakından görecektir” dedi.
Karşılıklı fikir alışverişinin sağlandığı ziyaret sonrası İl Emniyet Müdürü Akyüz, herkesin görev ve sorumluluk alanlarının farkında olması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On