İl Birinciliği Yapıldı

10 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
288 defa okundu.

a_113

Okullar Arası Halk Oyunları İl Birinciliği Müsabakası Aşıkpaşa Spor Salonunda Oynanan Oyunların Sonunda Tamamlandı

Okul Sporları Faaliyet programında yer alan okullar arası Halk Oyunları İl Birinciliği Müsabakası Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanan oyunların sonunda tamamlandı. Yapılan teknik toplantı ve kura çekimin ardından yarışmalar başladı. Açılış Seremonisinin ardından başlayan müsabakalar Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanmaya devam etti.

Yarışmaya; 9 okul ve 100’e yakın sporcu, antrenör ve idareci katılım sağladı. Bir birinden  güzel oyunların sergilendiği, heyecanın fazla olduğu yarışmanın sonunda dereceye giren okullar belli oldu. Minikler Kategorisinde yarışan Süleyman Türkmani İlköğretim okulu birinci olurken, Yıldızlar kategorisinde Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulu birinci, Toki Ortaokulu ikinci, Atatürk Ortaokulu üçüncü ve Cumhuriyet Ortaokulu dördüncü oldu. Gençler kategorisinde Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi birinci, Kaman Şehit Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren okullara madalya, kupa ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü İdris Şahin, Halk Oyunları İl Temsilcisi Halit Mutlu ve Merkez Hakem Kurulu hakemleri tarafından verildi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN