İl Başkanlarından HDP operasyonu açıklaması

4 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
407 defa okundu.

ak-parti-il-baskani-mustafa-kendirli-8641323_300Halkların Demokratik Partisi (HDP)’ye yönelik başlatılan terör operasyonları hakkında konuşan il başkanları, devletin teröre reaksiyon gösterdiğini söyledi.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Terör örgütü ile ilişkili olan herkesle hukuki süreç de gerekenler yapılacaktır. Hükümet terör ve örgütsel yapılanmalarla ilgili etkin mücadelesine ara vermeden devam edecektir. Diyarbakır’da gerçekleşen hain patlama sonrası hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diliyorum. Herkes emin olsun ki huzuru bozmak isteyen herkesle mücadele aralıksız olarak yapılacaktır” dedi.
MHP İl Başkanı Arif Ekici ise, ““Devlete kafa tutulmaz. Anarşik olayların arkasında kimler varsa yaptıkları her şeyinde hesabını mutlaka vereceklerdir. Bu süreç geç oldu daha önceden mutlaka olması gerekirdi. Devlet halkına ve kendisine yönelik her türlü tehdide karşı reaksiyon vermiştir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On