İL BAŞKANI KENDİRLİ’DEN TERÖRE SERT TEPKİ

29 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
208 defa okundu.
İL BAŞKANI KENDİRLİ’DEN TERÖRE SERT TEPKİ

 

Mustafa Kendirli  (17) (3)

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Türkiye, Terörle Mücadeleden Taviz Vermeden Tek Bir Terör Unsuru Kalmayıncaya Dek Mücadelesini Kararlılıkla Sürdürecek” Dedi.

Kendirli “Türkiye’nin büyümesine mani olmak isteyen bazı küresel aktörler devrede. Terör başta olmak üzere birçok alanda ülkemizin yolunu karanlığa çıkarmak istiyorlar. Ancak AK Parti olarak buna bugüne kadar müsaade etmediğimiz gibi bundan sonrada asla geçit vermeyeceğiz. Bilinmelidir ki bizi yolumuzdan asla döndüremeyecekler. Bu ülkenin her karış toprağı bizim için kutsi bir öneme sahiptir. Ne dil uzattırırız ne de kendini bilmez hadsizlere pabuç bırakırız. Türkiye üzerinde çirkin hesap peşinde olanlar milletimizin engin iradesinde boğulmaya mahkumdur. Zaman birlik olma ve güçlü Türkiye yürüyüşünü daha ileri noktalara daha güçlü bir şekilde taşıma zamanı” dedi.

Milli değerlerin asla yok sayılmayacağını kaydeden İl Başkanı Kendirli,”Bu millete ihanet içinde olanlar bu ülkenin vatandaşlığını hak etmediği gibi bu topraklara ayak basmayı da hak etmiyorlar. Ülkemize en büyük vandallığı yapan hainlerin bu topraklardan besleniyor olması da asla kabul edilebilir değildir. Bu anlamda da paralel ya da başka isimler altında ülkemize saldıran her fitne ocağının ateşini söndürmeye kararlıyız. Aziz milletimizin yüreğinde yanan vatan ve bayrak için duyduğu sevda ateşini kimsenin söndürmesine müsaade etmeyiz. Türkiye olarak terörle mücadeleden taviz vermeyecek ve kararlılıkla tek bir terör unsuru kalmayıncaya dek mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu vesileyle ülkemiz ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koyan güvenlik güçlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bu mücadelede şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet aileleri ve milletimize başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On