İki Yol Arası Ekmek Kapısı

25 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
370 defa okundu.
İki Yol Arası Ekmek Kapısı

Eve Ekmek Götürme Mücadelesi Veren Seyyarlar İçin Trafiğin Tek Bir Anlamı Var O Da “Daha Çok Satış” Yapmak. 

Kırşehir trafiğini gelire dönüştüren seyyarlar adeta trafikte “seyyar pazar” kurmuş durumda. Antalya’yı terk edip gittiği illerde trafiğin ortasında sürücüleri durdurarak çiçek satan Metin Kırkkuşu, ilimize de gelerek Sürücülere çiçek satıyor. İç Anadolu insanını sevdiğini belirten Kırkkuşu, Gazetemiz 40 Arena Muhabirine yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “Ben yıllardır bu işi yapıyorum. Antalya’yı terk ettim ondan sonra bu işe başladım. Aslen Akşehirliyim. 35 senedir Antalya’da ikamet ettim. İç Anadolu bölgesini seviyorum Kırşehir olsun Aksaray olsun Kayseri olsun buranın insanını seviyorum. Ben buraya Kayseri’den 15 güne bir geliyorum” diye konuştu.

‘TRAFİK EVE EKMEK GÖTÜRMEK DEMEK’

Burası biraz geri kalmış bir il ama konuşa konuşa hallediyoruz diyen Kırkkuşu; “Bu benim işim. Hobi olarak da yapıyorum, maddi konuda destek içinde yapıyorum. Başka iş de yapmıyorum şuanda kendimi toparlama dönemindeyim sonra kendim yine turizme devam edeceğim. Fiyatlar konusunda ise burada da tamamen kira veren dükkânlar var fiyatı söylersem onlara da çok ayıp olur. Buket olarak 10 ve 20 arası değişiyor. Talep var. En çok talep Kayseri’de, Aksaray ise 2’inci, Kırşehir 3’üncü geliyor. Ben bu bölgeleri tamamen gezdim aynı zamanda ekip olarak da yaptım değişik tepkiler veren yok yüzde 80 daha güzel hale geldi diye hoş karşılıyor ters tepkiyle karşılaşmadım. İyi yani Allah razı olsun sıkıntı yok biraz geri kalmış ama konuşa konuşa anlaşıyoruz” dedi.

Haber Ufuk Tufan Doğan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On