“İHANET ÇIRPINIYOR”

25 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
466 defa okundu.
“İHANET ÇIRPINIYOR”

indir (2)

Vatan Partisi Kırşehir İl Başkanı Dursun Karadağ’ın Şehit Mehmet Kara ve teröre karşı mücadele ile ilgili basın açıklaması yaptı.

 

‘İhanet Çırpınıyor’ başlıklı yazısında Vatan Partisi Kırşehir İl Başkanı Dursun Karadağ; “Silahlı Kuvvetlerimizin Amerika piyonu bölücü terör örgütüne karşı düzenlediği operasyonlar Amerika ve Avrupa’yı rahatsız ediyor. Çeşitli biçimlerde PKK’nın Suriye kolu PYD ve bölücü örgütün yuvalarına yapılan temizlik harekatına itirazlarını bildiriyorlar. Bu durum aynı zamanda  ülke içindeki ihanetçilerin de sızlanmalarına yol açtı. “Barıııış, hemeeen, şimdiiii!” diye inliyorlar.” dedi.

“İhanetçilerin ağzından barış sözcüğü düşmüyor ve kirleniyor.” özdeyişinde bulunan Karadağ açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Kim barış diyorsa savaş isteyenin ta kendisi olduğunu açık ediyor.

Evlatlarımızın, Mehmetçiklerimizin şehit edilmesi ihanetin gündeminde yok.

NE BARIŞI

Barış marış yok!

Ülkemizin bütünlüğüne ve milletimizin birliğine karşı emperyalistlerin cephesinde saf tutarak, emperyalistlerin askeri olarak milletimize karşı  silah kullanan hiç kimse barıştan söz edemez. Ve bunlar adına barış talep edilemez.

Akil adamlar  veya akılsız adamlar kim olursa olsun, bölücülüğe verdikleri desteğin bedeli ağır olacaktır. Bu milletin arasında başları dik dolaşamayacaklardır. Daha şimdiden utanç içinde kıvranmakta, karanlık deliklerinde inlemektedirler.

Atalarımızın dediği gibi: “Kılıç çeken kılıçla bertaraf edilir”. Ülkemize ve milletimize kast edenler bedeli ne olursa olsun ezileceklerdir.

Silahlı Kuvvetlerimiz görevini yapıyor, başarılıdır ve milletimiz topyekun arkasındayız.

Evlatlarımızın yanında hepimiz ölmeye hazırız.

BAŞIMIZ SAĞ  OLSUN

Kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi millet olarak  bağrımıza gömdük. Başımız sağ olsun. Öfkeliyiz.  Kim bilir daha kaç evladımızı şehit verecek ve bağrımıza gömeceğiz.

Dost düşman bilsin ki,  Büyük Türk Milleti olarak soğukkanlılıkla bu belaları başımızdan def edecek deneyim ve birikime sahibiz. Emperyalistler bunları bilirler. Biz piyonlarına bir kez daha hatırlatalım.

Kırşehir olarak daha yakın zamanda Kargın Yenice’den şehit polis evladımız Feyyaz Yumuşak’ı  bağrımıza gömdük. Şimdi de on binlerce Kırşehirli ve Türk Milleti olarak Kındam Mahallemizden Şehit Mehmet Kara’yı bağrımıza gömüyoruz.

Ülkemizin dört bir yanından nice Feyyazlarımız, Mehmetlerimiz geleceğimizi kurtarmak için canlarını  veriyorlar.

Korkun hainler! Yıldıramazsınız!

Bölücü emelleriniz boşuna. Hepimiz sıradayız ve sonunuz yakındır.

AÇILIM SAÇMALIĞININ SONU

AKP Hükümeti bu “AÇILIM” saçmalığını başlattı. Kimse de Açılım’ın ne menem bir şey olduğunu anlayabilmiş değil. AKP-PKK görüşmelerinin sırrı olarak merak konusu.

Bu “AÇILIM” dan AKP ne kastediyor? PKK/BDP vs bölücü örgütler ne bekliyorlar? Kimse bilmiyor. Yani milletten saklanıyor.

PKK bölücülüğünün ne istediğini millet biliyor da AKP’nin ne istediğini kimse bilmiyor.

Er geç bu görüşmelerin sırrı açığa çakacak ve bölücü terörü cesaretlendirip ülkeyi bir iç  savaşın eşiğine getiren AKP sorumluları bunun hesabını vereceklerdir.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin bölücülüğe karşı başlattığı bu kapsamlı yok etme ve ülkemizi savunma eylemi “AÇILIM” saçmalığını da yerle bir etmiştir. AKP’ ye umut bağlayarak oy veren iyi niyetli, vatansever yurttaşlarımızın da “AÇILIM” saçmalığına karşı olduklarını ve bölücülüğe karşı yürütülen harekattan  hoşnut olduklarını biliyoruz.

Hem başımız sağ olsun hem de yeni başarılar için şimdiden müjdeler olsun!”

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN