İçme suyu şebekesi boru ve ekipmanlarının onarımı yaptırılacaktır

26 Şubat 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4779 defa okundu.
İçme suyu şebekesi boru ve ekipmanlarının onarımı yaptırılacaktır

2021 YILI BÖLGELER İÇME SUYU ŞEBEKESİ ONARIMI İŞİ 
KONYA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Konya Su ve Kanalizasyon müdürlüğü içme suyu şebekesi boru ve onarım işi ihalesi açmıştır. Teklifliler ilan.gov.tr adresi veya Konya Su ve Kanalizasyon müdürlüğü internet sitesinden bilgilere ulaşabilirler.

2021 YILI BÖLGELER İÇME SUYU ŞEBEKESİ ONARIMI İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2021/99219
1-İdarenin
a) Adı:KONYA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:FERHUNİYE MAH. SULTANŞAH CAD. NO:44 42040 SELÇUKLU/KONYA
c) Telefon ve faks numarası:3322216100 – 3322384704
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu yapım işinin

a) Adı:2021 YILI BÖLGELER İÇME SUYU ŞEBEKESİ ONARIMI İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:Altyapı,15.160,00 adet muhtelif PE, PVC, PPRC, Çelik, Fondüktil, İçme suyu boru ve ekipmanlarının bakımı, onarımı ve yenilenmesi ile 25.000,00 mt. muhtelif PE, PVC, PPRC, Çelik, Fondüktil vb. İçme suyu boruları döşenmesi… Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Konya İli Yunak, Kulu, Cihanbeyli, Altınekin, Kadınhanı, Sarayönü, Ilgın, Derbent, Doğanhisar, Akşehir, Hüyük, Seydişehir, Çumra, Güneysınır, Karapınar, Ereğli, ilçelerine bağlı mahallelerinde; içme suyu şebeke hatlarının yenilenmesi, bakımı ve onarımı işlerini kapsar. İdarenin uygun görmesi durumunda; kurum hizmet alanında bulunan tüm ilçelerde (Selçuklu, Meram, Karatay İlçeleri hariç) ve bağlı mahalleleri ile bu mahallelere bağlı yerleşim yerlerindeki içme suyu şebeke hatlarının yenilenmesi, bakımı ve onarımı işlerini de kapsar.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On