İç Denetçiler Toplantısı Düzenlendi

17 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.
İç Denetçiler Toplantısı Düzenlendi

kalite_denetci_1Ahi Evran Üniversitesi’nde Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçiler Toplantısı Düzenlendi

Kalite yönetim sistemini önemseyen ve bu konuda çalışmalarını hızlandıran Ahi Evran Üniversitesi’nde iç denetçi adaylarına yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Ahi Evran Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü tarafından Merkezi Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kur, , Ahi Evran Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Ergin Kariptaş ile, Ahi Evran Üniversitesi akademik ve idari personelden oluşan temsilciler katıldı. Toplantıda , Ahi Evran Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ve Kalite Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Gülbahar Üçler, kalite denetim sistemi ve iç denetçilik ile ilgili bilgiler verdi.

Kalite yönetimi ve iç denetçilik mekanizması süreçlerinin ve uygulamalarının anlatıldığı toplantıda bir konuşma yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Yükseköğretim Kurulunun (YÖK), üniversitelerin Kalite Yönetim Sistemini aktif olarak kullanmalarını istediklerini söyledi. Özellikle pilot üniversite seçilmenin Ahi Evran Üniversitesi’ne bu alanda sorumluluk yüklediğini belirten Prof. Dr. Mustafa Kurt, kalite yönetim sistemi ve iç denetçilik konularında da bölge üniversitelerine örnek olmamız gerektiğinin altını çizdi. Süreci önemsediklerini ve bu konuda fedakâr çalışmalar beklediklerini belirten Prof. Dr. Mustafa Kurt, ilerleyen günlerde çalışma grupları oluşturacaklarını sözlerine ekledi.

Toplantı sonunda Ahi Evran Üniversitesi’nde iç denetçi olarak görev yapacak olan aday temsilciler için 9-12 Ocak 2017 tarihleri arasında eğitim düzenleneceği bilgisi verildi. Eğitimin ardından ISO-9001-2015 standartlarına uygun olarak denetim yapabilecek olan iç denetçiler, süreç yönetimi, dokümantasyon sistemi ve iç denetim prosedürüne uygunluk alanlarında hizmet verebilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On