İç Anadolu Bölge Toplantısı Yapıldı

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.
İç Anadolu Bölge Toplantısı Yapıldı

thumbnail_1

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu İç Anadolu Bölge Toplantısına Katıldı

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eşref Aşık, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu veTicaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Pınar Demir, Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İç Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.

TOBB İkiz Kuleler’deki toplantıda oda ve borsaların gündemindeki konular istişare edilirken, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eşref Aşık ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı faaliyetler ve projeler hakkında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’ne bilgi verdi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verirken, huzurun önemine işaret etti.

Oda ve Borsa Başkanlarından yapılan işleri bütün üyelere ve kamuoyuna duyurmalarını isteyen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: “Üyelerimiz için yaptığımız, yaptığınız o kadar çok hizmet var ki, bunları mutlaka iyi anlatıyor olmamız lazım. İş dünyası, yani üyeleriniz bunlardan haberdar olmalı. Faaliyetlerinizi iyi anlatın ki, ‘odalar ne iş yapar? sorusunun ne kadar uzun bir cevabı olduğunu herkes görsün. Oda ve borsaların üyeleri için neler yaptığı daha net anlaşılsın” dedi.

Toplantıda, başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi(MEYBEM)’ne ilişkin sunumlar yapıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN