Huzurevine Ziyaret

5 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
258 defa okundu.
Huzurevine Ziyaret

15319304_1327330110641367_832225768686177732_n

 

“Öğrencilerimiz Yaşlılarla Sohbet Ederek, Hayat Tecrübelerinden Kesitler Dinlediler. ”

 

Ahi Evran Gezi Otobüsü grubu Huzurevi’nde bulunan yaşlıları ziyaret ederek, onlarla sohbet etti. Huzurevi’ne toplum hizmeti kapsamında ziyaret gerçekleştirdi.

Grup Başkanı Ramazan Akbulut genç nesilleri yaşlılarla bir araya getirmek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.
Bu tarz etkinliklerin öğrencilerin sosyal sorumluluk bilincini kazanmaları için önemli olduğunu belirten Akbulut“Huzurevi ziyareti, öğrencilerin sosyal sorumluluklarının farkına varmaları açısından çok önemli. Bu ziyaretle öğrencilerimiz yaşlılarla sohbet ederek, hayat tecrübelerinden kesitler dinlediler. Yaşlıların nasıl bir süreçten geçtiklerine şahit oldular. Bu tür faaliyetler, toplumsal dayanışma ve iletişim, öğrencilerin kültürel ve sosyal gelişiminin sağlanması açısından büyük önem taşıyor” dedi.
Üniversiteli öğrenciler, huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet ederken, öğrenci ve yaşlılar arasında duygulu anlar yaşandı. Huzurevi sakinleri ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, öğrencileri yeniden görmek istediklerini söyledi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN