HUZUREVİ SAKİNLERİ, VALİ NECATİ ŞENTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

23 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
HUZUREVİ SAKİNLERİ, VALİ NECATİ ŞENTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

KVF_2137Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi Müdürü Arif Atak, Huzurevi Yöneticileri ve Huzurevi Sakinleri Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi Müdürü Arif Atak, Huzurevi yöneticileri ve Huzurevi sakinlerinin yer aldığı ziyarette konuşan Vali Necati Şentürk, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftasının” toplumda yaşlılara karşı bir farkındalık oluşturmak amacıyla kutlandığını söyledi.

Yaşlılarımızın bizden tek isteğinin unutulmayıp hatırlanmak olduğunu belirten Vali Necati Şentürk: “Onların bizden hatırlanmaktan başka beklentileri yoktur. Biz de onları sadece bu özel günlerde değil her zaman hatırlıyor, ziyaret ediyoruz. Ülkemizdeki yaşlıların sadece %4’ü Huzurevinde kalıyor. Devletimiz, Huzurevinde kalan yaşlılara şefkatle ve sevgiyle yaklaşarak onların rahatı ve huzuru için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Yaşlılarımız gençliğinde bu vatana, bu devlete hizmet etmişler. Erkeklerimiz askerlik yapmış, çalışarak ekonomiye katkıda bulunmuşlar, vergilerini ödemişler, üretmişler. Kadınlarımız bu vatan için büyük bir fedakarlık ve sabırla hayırlı evlatlar yetiştirmişler, savaşlarda cephelere cephane taşımışlar. Yaşlılarımız bizlerin büyükleridir, başımızın tacıdırlar. Onların bütün ihtiyaçlarını karşılamak, isteklerini yerine getirmek bizlerin görevidir. Yaşlılar Haftası toplumda yaşlılara karşı bir farkındalık oluşturmak, toplumu bu konuda daha duyarlı hale getirmek maksadıyla kutlanmaktadır.” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’nın  Vali Necati Şentürk’e Yaşlılar Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler verdiği ziyaret, Vali Şentürk Huzurevi sakinleriyle yaptığı sohbet ile ziyaret sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On