Huzurevi sakinleri unutulmadı

1 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
76 defa okundu.
Huzurevi sakinleri unutulmadı

Huzurevi sakinleri unutulmadı

 Kırşehir’de, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın ve beraberindeki heyet, huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Akın ve beraberindeki heyet, Kırşehir Huzurevi’nde yaşlılarla bir araya geldi.

Huzurevi sakinleri ile sohbet ederek 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutlayan Akın, anlamlı gün vesilesiyle büyüklerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Sadece bir gün değil, fırsat buldukça huzurevi sakinlerinin ziyaret edilmesi gerektiğini kaydeden Akın, “Yaşlılarımız bizleri büyük fedakarlıklarla büyüterek bugünlere getirdi. Bizler de sizlere olan vefa borcumuzun farkındayız. Sizleri huzurlu ve sağlıklı görmek bizleri mutlu ediyor. İnanıyorum ki bundan sonraki hayatınızı da aynı şekilde geçirirsiniz. Bu duygularla tüm yaşlılarımıza sağlıklı, huzurlu ömürler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Akın ve beraberindeki bazı idareciler, huzurevi sakinleri ile sohbet etti.(AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On