HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

13 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
462 defa okundu.
HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

toplum destek

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, güvenlik hizmetlerinin, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesini hedefliyor. Bu çerçevede Toplum Destekli Şube Müdürlüğü tarafından Huzur Toplantısı yapıldı.

Kırşehir  Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından güvenlik hizmetlerinin toplumun katılımını ve desteğini sağlamak üzere etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi ve toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla Kırşehir’de faaliyet gösteren taksi, minibüs ve servis şoförlerine yönelik Huzur Toplantısı düzenlendi. 5 Mart Perşembe günü Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya taksi, minibüs ve servis şoförlerinden toplam 150 kişi katıldı. Katılımcılara İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Ercan Altıntaş, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Veysel Temizöz ve Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Yıldırım Önal toplum-polis ilişkileri çerçevesinde Güvenlik ve Trafik konularında bilgiler aktararak, şoförlerin sorularını yanıtladı.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yapılan açıklamada “Öncelikle vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması ve bu çerçevede  ilimizde bulunan güvenli ortamın devamı için Huzur Toplantılarına devam edilecektir” denildi. Toplantı sonunda şoförlere anket uygulaması yapıldı.

Söz konusu konuyla ilgili olarak Kırşehir Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise “Kırşehir Emniyet Müdürlüğü olarak hedefimiz vatandaşlarımızın mal ve can güvenliğinin sağlanmasıdır. Vatandaşlarımızı bilgilendirmeye yönelik önleyici polislik faaliyetlerimiz devam etmektedir ve edecektir.” ifadelerinde bulunuldu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN