Huzur Operasyonuna Katıldı

11 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
193 defa okundu.
Huzur Operasyonuna Katıldı

HUZUR UYGULAMASINA VALİ DE KATILDI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Valisi Necati Şentürk Polis ve Jandarma İle Huzur Operasyonuna Katıldı

Vali Necati Şentürk, Türkiye genelinde 80 bin güvenlik görevlisinin katılımıyla gerçekleşen huzur operasyonunun Kırşehir bölümüne katılarak uygulamaları yerinde izledi.
Emniyet ve Jandarma personelinin de katılımı ile ortaklaşa gerçekleşen huzur operasyonuna katılan Vali Necati Şentürk sabit uygulama noktalarını ve umuma açık alanların denetimlerini yerinde izledi.
Ankara-Kayseri karayolu üzerinde jandarma ve emniyet personelinin uygulamasında görevli memurlardan da yapılan aramalarda yerinde bilgi alan Vali Necati Şentürk, sürücülerle de bir süre sohbet etti.
Huzur uygulamasına Vali Necati Şentürk ile birlikte Garnizon Komutanı Hüseyin Altuntaş, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’de katıldı.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On